NSC Camp w Hotelu Haffner

Hotel Haffner w Sopocie to obiekt stworzony dla osób poszukujących wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych wnętrzach i blisko sopockiego molo. Zlokalizowany zaledwie 100 metrów od plaży, to obiekt ekskluzywny, który zapewnia zarówno luksusowo urządzone pokoje i apartamenty, bogatą ofertę SPA, jak i wspaniałą, wyszukaną kuchnię. 

Hotel Haffner to hotel idealny do relaksu, zarówno tego na bałtyckiej plaży, jak i odprężenia, które oferuje hotelowy Instytut SPA & Wellness.

Hotel Haffner debiutował na trójmiejskim rynku hotelarskim w 2002 roku. Obiekt zlokalizowany w centrum Sopotu, w niedalekiej odległości od plaży był w tym czasie jednym z niewielu hoteli w tym regionie gwarantującym najwyższe światowe standardy świadczonych usług. Niezmiennie, od wielu lat, Hotel Haffner zajmuje miejsce w czołówce najlepszych polskich hoteli, a wysoka jakość oferowanych usług została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami.

Doskonałe śniadania to jedna z wizytówek Hotelu Haffner. Na śniadaniowy bufet składa się ponad 100 produktów najwyższej jakości. Znakomitą restauracją kieruje jeden z najlepszych szefów kuchni – Michał Zawierzeniec. Na Gości czeka również kawiarnia i cukiernia z doskonałą kawą i najlepszymi deserami. Wszystkie wypieki serwowane przez Kawiarnię powstają na miejscu.

W Hotelu Haffner znajduje się także Pub Charlie, znany trójmiejskim amatorom klasycznej kuchni amerykańskiej. Nie może też zabraknąć sportowych emocji – zarówno tych transmitowanych na dużym ekranie, jak i tych tworzonych na miejscu, na przykład podczas gry w darta czy piłkarzyki. Na wydzielonym parkiecie można tańczyć i szaleć do białego rana.

        

Do Hotelu Haffner zabieramy uczestników sportowo-biznesowego obozuNSC Camp w dniach 21-24 listopada 2019 r.

 

Zobacz również
Andrzej Cichocki prelegentem NSC Camp
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczestnicy obozu NSC Camp będą mieli okazję osobiście spotkać się z praktykiem życia i biznesu, life coachem…
Hotel Remes partnerem FIWE Camp
Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a…
Ada Jakimowicz trenerką Joga&Pilates Camp
Psycholog z wieloletnim doświadczeniem, interesuje się przede wszystkim wpływem aktywności fizycznej na stan emocjonalny jednostki, absolwentka Wydziały Psychologii na Uniwersytecie…