Hotel Talaria Resort&Spa

Celem naszym obozów są między innymi aktywny wypoczynek i rozwój osobisty, a osiągnąć to można jedynie w pięknym otoczeniu. Dlatego właśnie zabieramy Was do jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce - czterogwiazdkowego hotelu Talaria Resort & Spa w przepięknym Trojanowie.

Hotel Talaria to więcej niż ekskluzywny obiekt Wellness & SPA. To miejsce wyjątkowe w każdym calu – jednocześnie oaza i azyl, w którym możecie schować się przed światem, naładować witalne baterie, odpocząć od codziennych obowiązków. To tutaj zadbasz o kondycję, zdrowie i urodę, nauczysz się czegoś nowego lub zwyczajnie poplotkujesz.

Talaria to kraina wypoczynku i przyjemności, źródło zdrowia, kondycji i urody. To oaza spokoju i aktywności, inspiracji i edukacji.

Sercem Talarii jest pieczołowicie odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA. Wyjątkowe i komfortowe pokoje to wygodne i stylowe meble, ale i wnętrza dla których inspiracją stały się sylwetki znanych osobistości, nadające im niepowtarzalny charakter.

Strefa Wellnes stanowią basen, jacuzzi, strefa relaksu z widokiem na ogród i fontannę, łaźnia parowa, strefa peelingu solnego, sauna kamienna i infrared i wiele innych atrakcji.

Hotel Talaria otacza 25 hektarowy park z unikalną przyrodą oraz letnią altaną nad jednym z trzech malowniczych stawów - miejsce stworzone do wypoczynku.

          

 

W Hotelu Talaria Resort&Spa odbędą się m.in. Business Woman Camp oraz Joga&Pilates Camp.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również
Andrzej Cichocki prelegentem NSC Camp
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczestnicy obozu NSC Camp będą mieli okazję osobiście spotkać się z praktykiem życia i biznesu, life coachem…
Hotel Remes partnerem FIWE Camp
Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a…
NSC Camp w Hotelu Haffner
Hotel Haffner w Sopocie to obiekt stworzony dla osób poszukujących wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych wnętrzach i…