Hotel Remes partnerem FIWE Camp

Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a jednocześnie niezwykle udane, połączenie elegancji, nowoczesności i natury. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu będą mieli okazję trenować uczestnicy obozu sportowego FIWE Camp.

O szczególnym charakterze tego miejsca świadczą jego wnętrza, sztuka, naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i cegła - to one nadają elementom wystroju niepowtarzalnego charakteru.

Piękny i komfortowo urządzony hotel położony jest z dala od zgiełku wielkiego miasta. Liczne atrakcje sportowe pozwalają gościom na spędzenie wolnego czasu aktywnie, a otaczająca hotel opalenicka przyroda sprawia, że każdy odnajdzie tu upragniony spokój.

Co więcej, odpoczynek w hotelowej strefie Wellness umożliwia relaks i zapomnienie o codziennych troskach. Wszystkie zalety Hotelu Remes Sport & SPA czynią z tego obiektu jeden z najlepszych hoteli nie tylko w Wielkopolsce.

Hotel Remes jest miejscem, w którym elegancja i prestiż łączą się ze sportem. Czterogwiazdkowy Hotel Remes i wysokiej klasy obiekty treningowe tworzą razem imponujących rozmiarów bazę przygotowaną z myślą m.in. o obozach sportowych, takich jak FIWE CAMP.

Hotel Remes Sport & Spa to również rekomendowane przez UEFA Centrum Pobytowe Euro 2012! O możliwość pobytu w Opalenicy starało się kilka narodowych reprezentacji. Ostatecznie, podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Hotelu Remes zamieszkała reprezentacja Portugalii.

 

Zapraszamy na FIWE Camp w dniach 7-11 listopada 2019 r.

Zobacz również
Andrzej Cichocki prelegentem NSC Camp
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczestnicy obozu NSC Camp będą mieli okazję osobiście spotkać się z praktykiem życia i biznesu, life coachem…
NSC Camp w Hotelu Haffner
Hotel Haffner w Sopocie to obiekt stworzony dla osób poszukujących wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych wnętrzach i…
Ada Jakimowicz trenerką Joga&Pilates Camp
Psycholog z wieloletnim doświadczeniem, interesuje się przede wszystkim wpływem aktywności fizycznej na stan emocjonalny jednostki, absolwentka Wydziały Psychologii na Uniwersytecie…