Edyta Kurek na Business Woman Camp

Edyta Kurek – od 25 lat piastuje kierownicze stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Pracowała w 30 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Centralnej Azji. Ma doświadczenie w takich branżach jak nowe technologie, IT, wellness, branża kosmetyczna czy sprzedaż bezpośrednia. Jest Członkiem Rad Nadzorczych w polskich i międzynarodowych firmach. W latach 2011-2013 pełniła funkcję Przewodniczącej Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz Członka Zarządu Rosyjskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej w latach 2015-2017.

Jako ekspert w dziedzinie wystąpień publicznych pojawia się na scenie przed dużym audytorium. Największe, przed którym wystąpiła liczyło ponad 10 tysięcy osób.

Ma dwie ogromne pasje: wielokulturowość i jej wpływ na biznes oraz ludzie i ich potencjał. Żeby móc efektywniej wspierać ich w rozwoju, ukończyła podyplomowe studia coachingu na Uniwersytecie SWPS. Współtworzyła program i była wykładowcą na Studiach Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Jest absolwentką studiów magisterskich ze specjalizacją Eksploatacja Elektrowni Jądrowych w Moskiewskim Instytucie Energetycznym.

Jej mottem życiowym są słowa Nelsona Mandeli:

” It always seems impossible until it’s done”

 

Jest nam niezmiernie miło, że Edyta Kurek dołączyła jako prelegent do Business Woman Camp. Jesteśmy przekonani, że przekaże uczestniczkom obozu mnóstwo pozytywnej energii i będzie niewyczerpanym źródłem inspiracji i motywacji.

Zapraszamy, dołącz do Business Woman Camp - 17-20 października 2019.
To będzie niezapomniany wyjazd.

Zobacz również
Andrzej Cichocki prelegentem NSC Camp
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczestnicy obozu NSC Camp będą mieli okazję osobiście spotkać się z praktykiem życia i biznesu, life coachem…
Hotel Remes partnerem FIWE Camp
Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a…
NSC Camp w Hotelu Haffner
Hotel Haffner w Sopocie to obiekt stworzony dla osób poszukujących wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych wnętrzach i…