Dlaczego warto wybrać obóz IC Travel?

Marzysz o rozwoju osobistym lub o rozwoju swojego biznesu?

Szukasz inspiracji i motywacji do tego, aby osiągać kolejne cele, a przy tym nie popełniać niepotrzebnych błędów?

Pragniesz w pełni realizować swój potencjał i zarabiać więcej?

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia liderów biznesu, sportowców i przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces i chcą podzielić się z Tobą swoją wiedzą. Ucz się od najlepszych praktyków biznesu w Polsce, którzy wskażą Ci drogę do osiągnięcia upragnionego celu.

Przepiękne hotele, wspaniała atmosfera, mnóstwo inspiracji i motywacji, liderzy biznesu, uznani trenerzy i gwiazdy sportu! Zobacz co jeszcze czeka Ciebie na naszych obozach.

 

Aktywny wypoczynek!

Połącz przyjemne z pożytecznym. Poczuj biznesową atmosferę, którą tworzą wykładowcy oraz uczestnicy obozu korzystając z uroków natury w najpiękniejszych miejscach w Polsce.

 

Pokonaj stres!

Zapomnij o natłoku obowiązków, goniących terminach czy presji czasu. Wybierz świeże powietrze, kontakt z naturą w przepięknym plenerze i treningi z najlepszymi trenerami w Polsce. Rozruszaj mięśnie i zapomnij o dolegliwościach spowodowanych wielogodzinnym siedzeniem za biurkiem. Uwolnij pozytywną energię! Lepsze samopoczucie i zadowolenie realnie przełoży się na wyniki Twojej firmy.

 

Obudź swoją motywację!

Jeśli czujesz się wyczerpany i brak Ci sił do działania IC Travel jest właśnie dla Ciebie. Z nami uruchomisz swoje siły witalne, będziesz gotowy na nowe wyzwania. Zainspiruj się historiami naszych mentorów, znanych sportowców którzy nie bali się sięgnąć po więcej. Opowiedzą Ci jak osiągnęli sukces i wskażą drogę do osobistego szczęścia. Udowodniono naukowo, że aktywność fizyczna pomaga poprawić kreatywność i pomysłowość. Podczas treningów i wykładów z uznanymi gwiazdami sportu pomysły same przyjdą Ci do głowy. Ćwicz, baw się i sięgaj wyżej.

 

Odkryj potencjał swojej firmy i zarabiaj więcej!

Na obozach IC Travel spotkasz przedsiębiorców, którzy opowiedzą Ci jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek. Biorąc udział w szkoleniach i warsztatach zdobędziesz odpowiedzi na pytania związane z budowaniem oraz rozwojem swojej firmy. Po powrocie będziesz w posiadaniu narzędzi, które pomogą Ci zrobić kolejny krok w stronę sukcesu.

 

Nawiąż cenne kontakty!

Poznaj przedsiębiorczych ludzi z inicjatywą, pełnych pomysłów i pasji, którzy będą dla Ciebie nie tylko źródłem wiedzy i mądrości, ale również zarażą Cię energią do działania. Rozwijaj swój biznes i zdobądź nowych partnerów do współpracy.

 

Postaw na siebie i swój biznes. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszą opcję dla siebie i swojego biznesu.

Zobacz również
Andrzej Cichocki prelegentem NSC Camp
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczestnicy obozu NSC Camp będą mieli okazję osobiście spotkać się z praktykiem życia i biznesu, life coachem…
Hotel Remes partnerem FIWE Camp
Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa jest jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a…
NSC Camp w Hotelu Haffner
Hotel Haffner w Sopocie to obiekt stworzony dla osób poszukujących wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowych wnętrzach i…